HOŞGELDİNİZ

İşletmemiz 1985 yılından beri müşterilerimizin güveni ve çalışanlarımızın azmi ile hizmetine devam etmektedir. Şehiriçi ve şehirlerarası nakliye, toptan ve perakende kömür satışı, ağır vasıta satışı, araç kiralama ve turizm amaçlı otobüs temini hizmetlerini vermektedir.

AĞIR VASITA SATIŞ

Ağır vasıta satışımız, şirketimiz tarafından günümüz çalışma şartlarına uygun olarak Türkiye’nin dört bir yanından özenle seçilip işletmemize katılarak, bütün bakımlarıyla eksiksiz bir şekilde yapılarak satışa sunulmaktadır.

TURİZİM AMAÇLI YOLCU TAŞIMACILIĞI

Son model sadece turizm amaçlı otobüslerimiz ile sizin ve sevdiklerinizin ulaşım ve gezi ihtiyaçlarınıza karşılık veriyoruz. Araçlarımızın bakımları ve temizlikleri periyodik olarak yapılmakta ve tecrübeli şöförlerimiz ve ekip arkadaşlarımız ile güvenle seyahat imkanı sağlanmaktadır.

MADENCİLİK

Yılların verdiği tecrübe ile, temel yaşam ihtiyacınız olan kömürü, her yıl yerinde kalitelisini tesbit ediyoruz. En hesaplı yöntemler ile siz ve sevdiklerinizi üşütmemek için çalışmaya devam ediyoruz.

TİCARİ ARAÇ KİRALAMA

Referanslarımızın güveni ile panelvan ve kamyonet tarzı bakımlı araçlarımız ile ister yükünüzü biz taşıyoruz, ister şirketinizin emrine sunuyoruz.

YURT İÇİ YÜK TAŞIMACILIĞI

1985 yılından bu yana olan tecrübemiz ile, her türlü nakliye problemlerinizi en hızlı ve güvenli şekilde yerine getiriyoruz.